O Firmie

Firma Freshwww.pl powstała w 2010r, początkowo pod nazwą firmanawww.pl. Przez dwa lata pochłanialiśmy ogromną ilość wiedzy na temat tworzenia stron internetowych, łącząc ze sobą projektowanie graficzne, i naukę języków programowania.

Pod koniec 2011 roku przyszedł czas na dołożenie dodatkowych usług i aktualizację sytemu.

W tym czasie zaczynaliśmy pozycjonować pierwsze witryny w wyszukiwarkach, oraz zakupiliśmy sprzęt potrzebny do wykonywania Panoram 3D

Przez te lata zdobyliśmy doskonałą wiedzę którą cały czas pogłębiamy w zakresie usług prezentowanych na tej stronie, gdzie realizację można obejrzeć na stronach naszych klientów.

 
 

Zapraszamy klientów do osobitego spotkania z nami - po wysłuchaniu, zawsze lepiej możemy dobrać państwu usługi, posłużyć fachową pomocą i zaoferować lepszą cenę.

Całościowo tworzymy strony internetowe. Przyjeżdżamy do klienta, robimy zdjęcia, bierzemy niezbędne materiały i zabieramy się za tworzenie strony internetowej.

Przy dobrej współpracy pokazanie strony www online zajmuje nam około 4-7 dni. Tworzymy projekt i konsultujemy się z klientem co do poprawek i ewentualnych zmian.

zawsze Dopracowujemy projekt wspólnie z klientem, staramy się zrozumieć jak ma wyglądać strona, oraz jakie elementy powinna zawierać.

 
0Klientów
0Lat doświadczenia
0Godzin Pracy
0Godzin Nauki